Budowa domu z bali Kruszwica
Budowa domu

Budowa domu z bali w Kruszwicy

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu z bali: ostatnie zapytania w Kruszwicy

Michał dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
1 mln zł i więcej
Jaki dom chcesz zbudować?
inny - ustalę szczegóły z wykonawcą
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Rodzaj dachu
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, Planuję zakup domu z bala w okolicach Wieliczki i poszukuję specjalisty, który mógłby ze mną udać się na miejsce, ocenić stan budynku i doradzić, co ewentualnie wymaga naprawy lub remontu. Zależy mi również na tym, aby osoba ta była w stanie określić, które prace jest w stanie wykonać przy domu. Jeżeli jest Pan zainteresowany, proszę o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty. Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej

Oferty wykonawców: 1

Rafał dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
płaski
Dodaj komentarz lub załączniki
Mam do wybudowania poddasza użytkowego z drewna
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Jurek dodał zapytanie:
Dzielnica:
Dębniki
Jaki masz budżet na budowę domu?
1 mln zł i więcej
Jaki dom chcesz zbudować?
inny - ustalę szczegóły z wykonawcą
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
zlecę naprawę, wymianę stropu w lokalu o powierzchni około 40m2 obecnie strop drewniany.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 1

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu z bali w Kruszwicy

W kategorii Budowa domu z bali w Kruszwicy dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czy oceny na profilach wykonawców są wiarygodne?

Oceny dostępne na profilach wykonawców na Fixly są weryfikowane przez nasz Zespół Obsługi Użytkownika. Przeglądamy każdą opinię pod kątem merytorycznym i poprawności z regulaminem serwisu.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Budowa domu z bali w Kruszwicy?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Budowa domu z bali, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu z bali to 2 godz..

Jak mogę założyć konto na Fixly i wybrać wykonawcę?

Zakładanie konta na Fixly dokonuje się w momencie, w którym wysyłasz zlecenie do wykonawców. Rejestracja jest więc ostatnim krokiem dodawania zapytania. Wybierz interesującą Cię usługę, odpowiedz na kilka pytań i podaj numer telefonu lub adres e-mail. Tym sposobem rejestrujesz się na Fixly.

Wykonawcy usługi Budowa domu z bali w Kruszwicy

Marcin Fąk

Domidealis Sp. z o.o., Kruszwica

5.01 opinia

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Zajmujemy się wszelkimi pracami budowlano-remontowymi,projektowaniem wnetrz. Zapraszam do kontaktu.

Tomasz Skorupa

TOM BUD TOMASZ SKORUPA, Kruszwica

5.02 opinie

Realizuję szeroki wachlarz prac między innymi Budowa domu z bali a także wiele innych. Realizuję zlecenia na Fixly.pl od 6 lat . W tym czasie zrealizowałem już wiele zleceń co pozwoliło mi uzyskać 2 opinii od zlecających. Zachęcam do skorzystania z moich usług - napisz do mnie.

Kornel Ollek

KL DACH, Kruszwica

5.06 opinii

Cześć, zajmujemy się kompleksową budową dachów(więźba dachowa, pokrycie dachowe, okap dachu, okna dachowe, ocieplenie dachowe). Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.