Budowa domu z bali Rypin
Budowa domu

Budowa domu z bali w Rypinie

15 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu z bali: ostatnie zapytania w Rypinie

Łukasz dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
inny - ustalę szczegóły z wykonawcą
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Dodaj komentarz lub załączniki
szukam wykonawcy do adaptacji starej Stodoły. na czesci chcemy wykonac cześć mieszkalna z Antresola. wymiar cześci mieszkalnej 3,5 x6,5m wysoko 7m. antresola 10mx6,5m. Konstrukcja nośna drewniana, czesciowo do naprawy. wykonanie wewnetrznej zabudowy.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Jaroslaw dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuje wykonania domu z podpiwniczeniem. Dom drewniany z bala parter i poddasze. Mam wybrany projekt Zawoja dwa 39
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Rafał dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
płaski
Dodaj komentarz lub załączniki
Mam do wybudowania poddasza użytkowego z drewna
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Budowa domu z bali w Rypinie

W kategorii Budowa domu z bali w Rypinie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czy warto wierzyć ocenom na Fixly?

Weryfikujemy każdą opinię dodaną na Fixly. Sprawdzamy ją przede wszystkim od strony merytorycznej oraz zgodności z zasadami zawartymi w regulaminie serwisu. Ponadto rozstrzygamy kwestie sporne dotyczące danej oceny, które niekiedy pojawiają się między zlecającym a wykonawcą.

Ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu z bali w Rypinie?

To, ile zapłacisz za realizację zlecenia w kategorii Budowa domu z bali zależy od zakresu prac, terminu oraz cennika wybranego specjalisty. Możesz w tej kwestii skontaktować się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź sprawdzić, czy w opisie jego profilu znajduje się udostępniony cennik.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu z bali to 2 godz..

Jak sprawdzacie nowych wykonawców?

W trakcie rejestracji konta wykonawca musi podać swoje podstawowe dane: imię i nazwisko, numer telefonu oraz zakres świadczonych usług. Oprócz tego, na żądanie przeprowadzamy także weryfikację danych działalności gospodarczej. Oznaczenie na profilu specjalisty „Dane sprawdzone w GUS” potwierdza wiarygodność wykonawcy.

Wykonawcy usługi Budowa domu z bali w Rypinie

Zbigniew Topolski

TOKU Projekt, Rypin

4.73 opinie

Dzień dobry, firma TOKU Projekt oferuje swoje usługi w zakresie kosztorysowania, inwentaryzacji budowlanych, doradztwa a także kompleksowej realizacji budowy i remontów domów. Zapraszam do kontaktu.

Marcin Grela

Rypin

5.09 opinii

Dzień dobry! Zajmuję się usługami z zakresu Budowa domu z bali i z przyjemnością zrealizuję Twoje zlecenie. Mam dużą wiedzę i rzetelnie podchodzę do każdej pracy. Szukasz dobrego wykonawcy wyślij zapytanie bezpośrednio na moim profilu.

Marcin F.

F. M., Rypin

5.021 opinii

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Zapraszam do kontaktu.