Organizacja imprez okolicznościowych Szamotuły
Organizacja imprez

Organizacja imprez okolicznościowych w Szamotułach

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

33 min

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Organizacja imprez okolicznościowych: ostatnie zapytania w Szamotułach

Monika dodała zapytanie:
Jaką imprezę chcesz zorganizować?
rodzinna (urodziny, jubileusz, chrzciny)
Gdzie odbędzie się impreza?
na świeżym powietrzu / plener
Ile uczestników będzie na imprezie?
11 - 50
Jaki budżet masz do dyspozycji?
1 000 - 5 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
catering z obsługą
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuje zorganizowac urodziny w plenerze. Impreza bedzie na tarasie przy domu. Potrzebuje stolow i krzesel na 15 osob (8 doroslych + 7 dzieci). Do tego namiot do zadaszenia i ew. nagrzewnice. Potrzebuje rowniez wypozyczyc grill z obsluga.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
17.5.2026

Oferty wykonawców: 1

Marta dodała zapytanie:
Jaką imprezę chcesz zorganizować?
rodzinna (urodziny, jubileusz, chrzciny)
Gdzie odbędzie się impreza?
restauracja / lokal gastronomiczny
Ile uczestników będzie na imprezie?
51 - 100
Jaki budżet masz do dyspozycji?
1 000 - 5 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
dekoracja sali / miejsca imprezy
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, szukam osoby/firmy która podejmie się dekoracji sali weselnej. Wesele odbędzie się 6 Czerwca 2026 w "Dom Bankietowy Błonie". Interesuje mnie: - 6 bukietów na stoły weselne- żywe kwiaty - przystrojenie stołu pary młodej- żywe kwiaty - ewentualnie ścianka do zdjęć z balkonami, - jestem otwarta na Państwa dodatkowe pomysły.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
6.6.2026

Oferty wykonawców: 3

Paweł dodał zapytanie:
Jaką imprezę chcesz zorganizować?
rodzinna (urodziny, jubileusz, chrzciny)
Gdzie odbędzie się impreza?
na świeżym powietrzu / plener
Ile uczestników będzie na imprezie?
11 - 50
Jaki budżet masz do dyspozycji?
mniej niż 1 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
nie potrzebuję dodatkowych usług
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry. Potrzebny ktoś muzykalny do grania na czymś.. nie jest to dokładnie sprecyzowane. 21.06.2026 niedziela okolo godz 15 00 potrzebny ktoś lub kilka osob z instrumentami. Urodziny w Żukowie nad stawem na prywatnej posesji. Pełen luz. Plaża ognisko kiełbaski no i było by miło z jakaś muzyką. Szukam elementu zaskoczenia gości. Czekam na propozycje 5 1 7 9 0 3 2 1 5..
Kiedy usługa powinna być wykonana?
21.6.2026

Oferty wykonawców: 1

Ile ocen dostępnych jest w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych w Szamotułach

W kategorii Organizacja imprez okolicznościowych w Szamotułach dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czy oceny na profilach wykonawców są wiarygodne?

Opinie na Fixly weryfikowane są przez Zespół Obsługi Użytkownika. Każda ocena jest weryfikowana oddzielnie. Wszystkie opinie niezgodne z regulaminem są ukrywane. Dodatkowo możemy na żądanie użytkownika usunąć lub edytować ocenę.

Ile kosztują usługi w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych w Szamotułach?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztują usługi w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych, skontaktuj się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę. Dzięki opcji bezpośredniego kontaktu możesz dowiedzieć się o przybliżonych kosztach realizacji konkretnej usługi. Nie zapomnij sprawdzić również, czy w opisie profilu wykonawcy nie ma umieszczonego cennika usług.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych to 33 min.

Jak mogę cofnąć wysłane zapytanie?

Zapytanie możesz odwołać tylko wtedy, gdy jeszcze nie nawiązałeś kontaktu z żadnym z wykonawców, którzy wysłali do Ciebie ofertę - zarówno na czacie, jak i telefonicznie. Jeśli chcesz anulować dodane zlecenie otwórz dane zapytanie i kliknij przycisk "Odwołaj zapytanie" widoczny w lewym górnym rogu okna.

Wykonawcy usługi Organizacja imprez okolicznościowych w Szamotułach

Michał Czajczyński

Szamotuły

5.01 opinia

Nasz firma składa się ze specjalistów w swoich fachu dzięki czemu dorobiliśmy się opinii solidnych i wiarygodnych ekspertów. Od momentu dołączenia jako wykonawcy na Fixly zebraliśmy 1 opinii od zadowolonych zlecających. Powierz nam swoje zlecenie - gwarantujemy 100% zadowolenia z wyników pracy.

Andrzej Nowak

MEDNAA PRO , Szamotuły

4.69 opinii

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Zajmuję się kreatywnością od ponad 12 lat. Dlaczego ja? Ponieważ robię o wiele więcej, niż dostaję w zamian.

Tomasz Szymkowiak

Szamotuły

5.01 opinia

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Mój numer kontaktowy to 7_9_3-4_6_9-_6_0_7 Zapraszam do kontaktu.