Organizacja imprez okolicznościowych Krasnystaw
Organizacja imprez

Organizacja imprez okolicznościowych w Krasnymstawie

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

33 min

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Organizacja imprez okolicznościowych: ostatnie zapytania w Krasnymstawie

Paulina dodała zapytanie:
Jaką imprezę chcesz zorganizować?
rodzinna (urodziny, jubileusz, chrzciny)
Gdzie odbędzie się impreza?
na świeżym powietrzu / plener
Ile uczestników będzie na imprezie?
11 - 50
Jaki budżet masz do dyspozycji?
1 000 - 5 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzoen dibry, poszukuje 1 osoby do obslugi przyjecia rodzinnego w domu, ok 4-5 godzina pracy
Kiedy usługa powinna być wykonana?
30.5.2026

Oferty wykonawców: 5

Izabela dodała zapytanie:
Jaką imprezę chcesz zorganizować?
rodzinna (urodziny, jubileusz, chrzciny)
Gdzie odbędzie się impreza?
restauracja / lokal gastronomiczny
Ile uczestników będzie na imprezie?
11 - 50
Jaki budżet masz do dyspozycji?
mniej niż 1 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
dekoracja sali / miejsca imprezy
Dodaj komentarz lub załączniki
Dekoracja sali weselnej, posiadam dekoracje i wstepny projekt. Potrzebna osoba, ktora ulozy dekoracje w dniu slubu na miejscu.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
6.6.2026

Oferty wykonawców: 2

Malwina dodała zapytanie:
Dodaj komentarz lub załączniki
Chce na 18 urodziny zeby udekorowac sale zrobic ściankę jedzienie przekąski napoje kawey ciastka tort itd
Jaką imprezę chcesz zorganizować?
rodzinna (urodziny, jubileusz, chrzciny)
Jaki budżet masz do dyspozycji?
1 000 - 5 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
catering z obsługą, dekoracja sali / miejsca imprezy
Gdzie odbędzie się impreza?
restauracja / lokal gastronomiczny
Ile uczestników będzie na imprezie?
11 - 50
Kiedy usługa powinna być wykonana?
22.8.2026

Oferty wykonawców: 1

Ile ocen dostępnych jest w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych w Krasnymstawie

W kategorii Organizacja imprez okolicznościowych w Krasnymstawie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Gdzie mogę znaleźć oceny o wykonawcy?

Opinie, które wykonawca zebrał na Fixly dostępne są na jego profilu. Dodatkowo w wizytówce, którą otrzymasz w odpowiedzi na swoje zapytanie zobaczysz liczbę oraz średnią ocen danego specjalisty.

Ile kosztują usługi w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych w Krasnymstawie?

Koszt realizacji usługi w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych jest uzależniony od indywidualnego cennika wybranego wykonawcy. Jeżeli specjalista przysłał Ci swoją wizytówkę, możesz skontaktować się z nim bezpośrednio i zapytać o szacunkowe koszty realizacji zlecenia.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Organizacja imprez okolicznościowych to 33 min.

Gdzie znajdę dane kontaktowe do Zespołu Obsługi?

Kontakt z Zespołem Obsługi Użytkownika możliwy za pośrednictwem maila kontakt@fixly.pl, numeru telefonu +48 61 880 32 44 lub okienka czatu (jeśli dostępne jest na stronie).

Wykonawcy usługi Organizacja imprez okolicznościowych w Krasnymstawie

Jacek Wolej

Krasnystaw

5.01 opinia

Dzień dobry! Zajmuję się usługami z zakresu Organizacja imprez okolicznościowych i podejmę się realizacji Twojego zlecenia. Mam dużą wiedzę i rzetelnie podchodzę do każdej pracy. Potrzebujesz prawdziwego specjalisty złóż zapytanie do mnie.

Siarhei Yarmantovich

2brodetailing&service , Krasnystaw

4.934 opinie

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Na Fixly jestem od niedawna, ale mam doświadczenie w branży. Zapraszam do kontaktu.

Mirosław Jagoda

Krasnystaw

5.01 opinia

Masz usługę do zrealizowania i potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy? Wyślij mi zapytanie - zajmę się Twoim zleceniem. W trakcie ostatnich 1 rok pracy z Fixly zdobyłem 1 ocen od zlecających.