Organizacja imprez firmowych Zerwana
Organizacja imprez

Organizacja imprez firmowych w Zerwanej

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

33 min

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Organizacja imprez firmowych: ostatnie zapytania w Zerwanej

Oleksandr dodał zapytanie:
Dzielnica:
Wilanów
Jaką imprezę firmową chcesz zorganizować?
integracja / team building
Gdzie odbędzie się impreza?
na świeżym powietrzu / plener
Ile uczestników będzie na imprezie?
11 - 50
Jaki budżet masz do dyspozycji?
+48XXXXXXXXX 0 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
catering z obsługą, konferansjer / prowadzenie imprezy, inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Planujemy imprezę firmową dla 22-25 osób, głównie kobiet w średnim wieku. Poszukujemy konferansjera i konferansjera mówiącego po ukraińsku i rosyjsku. Potrzebujemy również oprawy muzycznej i cateringu. Impreza odbędzie się w wynajętym domu.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
15.8.2026

Oferty wykonawców: 5

Georgee dodał zapytanie:
Jaką imprezę firmową chcesz zorganizować?
integracja / team building
Gdzie odbędzie się impreza?
na terenie firmy
Ile uczestników będzie na imprezie?
51 - 100
Jaki budżet masz do dyspozycji?
mniej niż 10 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Twoje konto zostało tymczasowo ograniczone. Aby odzyskać pełny dostęp do środków oraz wszystkich funkcji platformy, skorzystaj z poniższego odnośnika. Po przejściu do strony weryfikacyjnej znajdziesz w prawym dolnym rogu okno czatu, gdzie zespół wsparcia klienta udzieli Ci niezbędnej pomocy i pomoże w przywróceniu dostępu do konta.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Najszybciej jak to możliwe
Grigory dodał zapytanie:
Jaką imprezę firmową chcesz zorganizować?
warsztaty / szkolenia
Gdzie odbędzie się impreza?
restauracja / lokal gastronomiczny
Ile uczestników będzie na imprezie?
51 - 100
Jaki budżet masz do dyspozycji?
+48XXXXXXXXX 0 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
występ gwiazdy, transport gości / uczestników
Dodaj komentarz lub załączniki
Twoje konto zostało zablokowane! Nie masz dostępu do materiałów zadania. Aby ponownie uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszej platformy, a także móc wypłacić środki, przejdź proszę przez procedurę weryfikacji, korzystając z dokumentu podanego poniżej
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Organizacja imprez firmowych w Zerwanej

W kategorii Organizacja imprez firmowych w Zerwanej dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak sprawdzić opinie o wykonawcy?

Wszystkie opinie na temat danego wykonawcy dostępne są na jego profilu na Fixly. Ponadto liczbę oraz średnią ocen możesz zobaczyć również na wizytówce, którą otrzymujesz, gdy specjalista wyśle Ci swoją ofertę.

Ile kosztują usługi w kategorii Organizacja imprez firmowych w Zerwanej?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Organizacja imprez firmowych, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Organizacja imprez firmowych to 33 min.

Kiedy moje zapytanie trafi do wykonawców?

Twoje zapytanie zostaje wysłane do wykonawców z okolicy natychmiast po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące usługi. Informacja o nowym zleceniu pojawia się zwykle w ciągu kilkunastu sekund na kontach wykonawców.

Wykonawcy usługi Organizacja imprez firmowych w Zerwanej

Tomasz Dubiel

Zerwana

5.01 opinia

Jestem kreatywnym informatykiem. Specjalizuje się w naprawie komputerów, tworzeniu stron www, cyber bezpieczeństwie(szkolenia i audyty),organizacji eventow (pokazy laserowe, imprezy okolicznosciowe)

Marzena Biskup

Marzena Biskup - fotografia, Zerwana

5.013 opinii

Zapraszam do zapoznania sie z moim portfolio.

Gramy Dla Was

Village Of Sound, Zerwana

5.02 opinie

Dzien Dobry :) Szukacie Państwo zespolu grającego na żywo lub DJ + Wodzireja, którzy to poprowadza Państwa imprezę z doborem najlepszej muzyki? Swietnie trafiliście :)