Organizacja imprez firmowych Ropczyce
Organizacja imprez

Organizacja imprez firmowych w Ropczycach

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

33 min

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Organizacja imprez firmowych: ostatnie zapytania w Ropczycach

Magdalena dodała zapytanie:
Jaką imprezę firmową chcesz zorganizować?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Gdzie odbędzie się impreza?
na świeżym powietrzu / plener
Ile uczestników będzie na imprezie?
51 - 100
Jaki budżet masz do dyspozycji?
mniej niż 10 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
catering z obsługą, dekoracja sali / miejsca eventu
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, Pozwoliłam sobie do Państwa napisać, ponieważ chciałabym Państwu zlecić organizację pikniku rodzinnego dla pracowników naszej firmy i ich rodzin, wstępnie myślę o około 100 osobach, razem z dziećmi. Po głowie chodzi nam myśl: duży teren, zamiast wielkich stołów jakieś luźno porozstawiane leżaczki albo stoliki na mniejszą ilość osób, od godz. powiedzmy 11:00-12:00 atrakcje dla dzieciaków (dmuchańce, animacje itp), później jakiś grill z piwkiem, muzyczka w tle. Zależy nam na sielskim dniu pełnym atrakcji 😉 Nie mamy ściśle określonej daty, ważne, żeby była to wakacyjna sobota (wstępnie myśleliśmy o 8 lub 22 sierpnia). Nie mamy też miejsca na organizację takiego eventu, ale ważne, żeby było to powiedzmy w promieniu do 15 km od Rudy Śląskiej, gdzie znajduje się nasza firma, żeby był w miarę łatwy dojazd dla pracowników, którzy mieszkają w różnych miastach, m.in. Gliwice, Rybnik, Katowice, Sosnowiec, Tychy. Jeśli w czymś to pomoże, to jestem w stanie załatwić animatorki dla dzieciaków. Będę wdzięczna za informację, czy jesteście w stanie dla nas zorganizować taki piknik i jakie byłyby szacunkowe koszty itd. Budżet mamy mocno ograniczony, nie ukrywam, że chciałabym się zmieścić maksymalnie w kwocie 15 tyś zł. za całość. W razie dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji 😉
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Natalia dodała zapytanie:
Jaką imprezę firmową chcesz zorganizować?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Gdzie odbędzie się impreza?
na świeżym powietrzu / plener
Ile uczestników będzie na imprezie?
51 - 100
Jaki budżet masz do dyspozycji?
mniej niż 10 000 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam firmy, która pomoże nam w rozstawieniu a następnie złożeniu stoiska eventowego - namiot, ścianka, rollup w dniu 13.06 przy Stawach Jana w Łodzi. Rozłożenie stoiska 7:00-9:00 złożenie stoiska po godzinie 14
Kiedy usługa powinna być wykonana?
13.6.2026

Oferty wykonawców: 1

Victor dodał zapytanie:
Jaką imprezę firmową chcesz zorganizować?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Gdzie odbędzie się impreza?
nie wiem, potrzebuję pomocy wykonawcy
Ile uczestników będzie na imprezie?
11 - 50
Jaki budżet masz do dyspozycji?
+48XXXXXXXXX 0 zł
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
catering z obsługą, konferansjer / prowadzenie imprezy
Dodaj komentarz lub załączniki
Twoje konto zostało zablokowane! Nie masz dostępu do materiałów zadania. Aby ponownie uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszej platformy, a także móc wypłacić środki, przejdź proszę przez procedurę weryfikacji, korzystając z dokumentu podanego poniżej
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Organizacja imprez firmowych w Ropczycach

W kategorii Organizacja imprez firmowych w Ropczycach dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii Organizacja imprez firmowych?

Chcąc wybrać dobrego wykonawcę w kategorii Organizacja imprez firmowych warto wziąć pod uwagę kilku czynników. Na przykład to, czy wykonawca w bezpośrednim kontakcie jest profesjonalny, udziela jasnych odpowiedzi na Twoje pytania i ewentualne wątpliwości. Istotnym kryterium są także opinie na profilu, które pokazują, jak dany specjalista jest oceniany przez wcześniejszych klientów.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Organizacja imprez firmowych w Ropczycach?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztują usługi w kategorii Organizacja imprez firmowych, skontaktuj się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę. Dzięki opcji bezpośredniego kontaktu możesz dowiedzieć się o przybliżonych kosztach realizacji konkretnej usługi. Nie zapomnij sprawdzić również, czy w opisie profilu wykonawcy nie ma umieszczonego cennika usług.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Organizacja imprez firmowych to 33 min.

Komu i kiedy muszę zapłacić za usługę?

Za wykonanie pracy płacisz bezpośrednio wybranemu specjaliście. Fixly nie ingeruje w dokładny termin realizacji zlecenia, formę płatności czy ostateczną cenę usługi. Te szczegóły uzgadniasz bezpośrednio z wykonawcą.

Wykonawcy usługi Organizacja imprez firmowych w Ropczycach

Agnieszka Barzyk

Ropczyce

5.02 opinie

Masz pracę do zrobienia i chcesz znaleźć sprawdzonego specjalisty? Wyślij mi zapytanie - zajmę się Twoim zleceniem. W trakcie ostatnich 2 lata pracy przez Fixly.pl uzyskałem 2 opinii od zlecających.

Krystian Pańczak

KP-Elektro, Ropczyce

5.05 opinii

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usług w branży elektrycznej uprawnienia sep 1kv D oraz E. Serwis, naprawa, konserwacja oraz kompletna instalacja a nawet automatyka i instalacje smart home

Andżelika Kowalska

Ropczyce

5.030 opinii

Profesjonalne sprzątanie domów i mieszkań Jestem osobą pracowitą, dokładną i godną zaufania. Oferuję staranne sprzątanie z dbałością o każdy detal. Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością ✨🫧🧽