Budowa domu z bali Tczew
Budowa domu

Budowa domu z bali w Tczewie

80 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu z bali: ostatnie zapytania w Tczewie

Paweł dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
inny - ustalę szczegóły z wykonawcą
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam. Potrzebuję wymiany podstawy 6 zbutwiałych bali surowych okorowanych pod daszkiem. Pomaluję samemu. Sama wymiana materiału z montażem
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy
Emi dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam wykonawcy do budowy domu drewnianego około 70m2 15 min od Białegostoku
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

sandra dodała zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Dom z bali na dzialce nad jeziorem ( dojazd tylko polną drogą) wojewodztwo mazowieckie okolice Malkini
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 1

Ile ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu z bali w Tczewie

W kategorii Budowa domu z bali w Tczewie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak wybrać dobrego wykonawcę w kategorii Budowa domu z bali?

Wybierając wykonawcę z kategorii Budowa domu z bali, sprawdź opinie poprzednich zlecających, efekty dotychczasowych realizacji, opis działalności oraz podejście do potencjalnego klienta. Podczas bezpośredniej rozmowy możesz wstępnie ocenić profesjonalizm wykonawcy. Ważne jest także to, czy specjalista stara się rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości.

Ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu z bali w Tczewie?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Budowa domu z bali, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu z bali to 2 godz..

Jak skontaktować się z wykonawcą na Fixly?

Z wykonawcą możesz skontaktować się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest czat dostępny w dodanym przez Ciebie zapytaniu. Za jego pośrednictwem możesz napisać prywatną wiadomość do specjalisty, który wysłał Ci ofertę. W czacie dostępne są też opcje szybkiej odpowiedzi. Pamiętaj, że klikając "Tym razem nie zdecyduję się na współpracę" odrzucisz ofertę wykonawcy i nie będziesz mieć już możliwości kontaktu z nim. Drugim sposobem jest zadzwonić pod numer telefonu wykonawcy podany na jego wizytówce.

Wykonawcy usługi Budowa domu z bali w Tczewie

Mateusz Wiczling

Tczew

5.01 opinia

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi Stany surowe budynków realizuję od ponad 5 lat. Każdą budowę traktuję jakbym budował dlaa siebie, z rzetelnością i stronnością Zapraszam do współpracy

Patryk Białowąs

Tczew

5.04 opinie

Proponuję szeroki zakres usług w tym Budowa domu z bali jak również prace w ramach innych kategorii. Pracuję na Fixly 3 lata . W tym czasie wykonałem wiele różnych zleceń uzyskując 4 ocen, które otrzymałem od moich klientów. Zapraszam do współpracy - skontaktuj się ze mną.

Andrzej

Tczew

5.03 opinie

Nasz zespół to grupa doświadczonych profesjonalistów co sprawiło, że zyskaliśmy opinię rzetelnych i wiarygodnych ekspertów. Od momentu założenia konta na Fixly.pl zdobyliśmy 3 opinii od zadowolonych z efektów pracy zlecających. Zaufaj nam - masz pewność, że będziesz zadolony po realizacji usługi.