Budowa domu szkieletowego Sulechów
Budowa domu

Budowa domu szkieletowego w Sulechowie

16 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu szkieletowego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu szkieletowego: ostatnie zapytania w Sulechowie

Mateusz dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Dom na fundamentach starej stodoły o wymiarach 14x7 m . Dom w stylu stodla ? Lokalizacja kalisz wiekpolskie
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Karol dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
jednospadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Postawienie domku szkieletowe go na ogródku ROD do 35m2
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4

Kamil dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam poszukuje kogos do wykonania stanu zero, sciany i dach w technologi szkieletowej drewnianej
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu szkieletowego w Sulechowie

W kategorii Budowa domu szkieletowego w Sulechowie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak wybrać dobrego wykonawcę w kategorii Budowa domu szkieletowego?

Chcąc znaleźć dobrego i rzetelnego wykonawcę z kategorii Budowa domu szkieletowego, warto kierować się kilkoma kryteriami. Warto na przykład sprawdzić opinie na profilu wykonawcy, które oddają to, jak poprzedni klienci oceniają usługi świadczone przez tego specjalistę. Ważny jest również bezpośredni kontakt z wykonawcą. Powinien cechować go profesjonalizm oraz gotowość do udzielania jasnych odpowiedzi na ewentualne wątpliwości z Twojej strony. Możesz zapoznać się również ze zdjęciami dotychczasowych realizacji wykonawcy na jego profilu.

Ile zapłacę za usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego w Sulechowie?

To, ile zapłacisz za realizację zlecenia w kategorii Budowa domu szkieletowego zależy od zakresu prac, terminu oraz cennika wybranego specjalisty. Możesz w tej kwestii skontaktować się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź sprawdzić, czy w opisie jego profilu znajduje się udostępniony cennik.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu szkieletowego to 2 godz..

Kiedy moje zapytanie trafi do wykonawców?

Wykonawcy automatycznie otrzymują Twoje zapytanie, zaraz po jego wysłaniu. Jeśli prawidłowo odpowiedziałeś na wszystkie pytania dotyczące usługi, to otrzymasz najlepsze odpowiedzi na zlecenie - zgodne z Twoją lokalizacją.

Wykonawcy usługi Budowa domu szkieletowego w Sulechowie

Marek Wrzeszcz

IDEADOM, Sulechów

5.01 opinia

Witam. W branży budowlanej od 24 lat. Domy murowane, drewniane, dachy, oraz kompleksowe remonty. Podwieszanie sufitów , ścianki lekkie, fasady. Pozdrawiam Marek Wrzeszcz IDEADOM

Łukasz Rzepka

Sulechów

5.03 opinie

Usługi ogólnobudowlane, usługi brukarskie

Leszek Partyka

PAR-BUD, Sulechów

5.06 opinii

PAR-BUD Partka Leszek. Budowa domów jednorodzinnych oraz remonty domów, mieszkań - prace elektryczne hydrauliczne , kompleksowe wykończenia wnętrz, tarasy chodniki podjazdy