Budowa domu szkieletowego Nowy Tomyśl
Budowa domu

Budowa domu szkieletowego w Nowym Tomyślu

26 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu szkieletowego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu szkieletowego: ostatnie zapytania w Nowym Tomyślu

Sandra dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam, kupiliśmy działkę i szukamy firmy do budowy domu szkieletowego do stanu surowego zamkniętego z elewacja zewnętrzna i blachodachówka. Projekt domu Wzorowy 1a. Chciałabym się zorientować w kosztach budowy i znaleźć firmę jeżeli się dogadamy finansowo.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy
Pawel dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
jednospadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Budowa dodatkowego pomieszczenia całorocznego do istniejącego budynku.. Do postawienia 2 ściany w technologii szkieletowej oraz dach + wykończenie wewnątrz. Pomieszczenie o wymiarach ok 2.7x2.6.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 1

Damian dodał zapytanie:
Dodaj komentarz lub załączniki
Prosty dom szkieletowy Budowa szkieletu. Na gotowych fundamentach. Ewentualnie dalsze prace.
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Ile ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu szkieletowego w Nowym Tomyślu

W kategorii Budowa domu szkieletowego w Nowym Tomyślu dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak wybrać dobrego wykonawcę w kategorii Budowa domu szkieletowego?

Wybierając wykonawcę z kategorii Budowa domu szkieletowego, sprawdź opinie poprzednich zlecających, efekty dotychczasowych realizacji, opis działalności oraz podejście do potencjalnego klienta. Podczas bezpośredniej rozmowy możesz wstępnie ocenić profesjonalizm wykonawcy. Ważne jest także to, czy specjalista stara się rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego w Nowym Tomyślu?

To, ile zapłacisz za realizację zlecenia w kategorii Budowa domu szkieletowego zależy od zakresu prac, terminu oraz cennika wybranego specjalisty. Możesz w tej kwestii skontaktować się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź sprawdzić, czy w opisie jego profilu znajduje się udostępniony cennik.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu szkieletowego to 2 godz..

Jak działa Fixly?

Fixly łączy osoby, które chcą zlecić realizację usługi z odpowiednimi wykonawcami. Szybko pomożemy Ci znaleźć specjalistę, którego potrzebujesz. Dzięki Fixly nie musisz szukać - wystarczy, że dodasz zapytanie. Przekażemy je do wykonawców w Twojej okolicy, a zainteresowani specjaliści sami wyślą do Ciebie swoje oferty.

Wykonawcy usługi Budowa domu szkieletowego w Nowym Tomyślu

Hubert Cwojdzinski

AQUARIUS, Nowy Tomyśl

5.01 opinia

Nasza firma świadczy usługi na Fixly przez 6 lat zawsze spełniając oczekiwania naszych partnerów. Najkorzystniejsze ceny w Warszawie w ramach usługi Budowa domu szkieletowego Gwarantujemy doskonałą jakość pracy.

Elektrowat Tam

Nowy Tomyśl

4.9461 opinii

Witam.Posiadam ogromne(11 letnie) doświadczenie w pracy przy elektryce. Żadne pracę elektryczne nie są mi obce. Teletechnika smarthome.p-poz. pozdrawiam Zapraszam do kontaktu.Dojazd bez pracy platny.

Mateusz Rybarski

RYB-BUD, Nowy Tomyśl

5.068 opinii

Masz usługę do zrealizowania i potrzebujesz solidnego wykonawcy? Da mi znać - zajmę się Twoim zleceniem. W minionych 6 lat pracy z Fixly.pl zdobyłem 68 opinii od zadowolonych klientów.