Budowa domu szkieletowego Maków Mazowiecki
Budowa domu

Budowa domu szkieletowego w Makowie Mazowieckim

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu szkieletowego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu szkieletowego: ostatnie zapytania w Makowie Mazowieckim

Mateusz dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
witam. szukam kogoś do współpracy przy płytach fundamentowych oraz budowie domków szkieletowych
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Malwina dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
inny - ustalę szczegóły z wykonawcą
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
inne - opiszę w ostatnim kroku
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry 🙂 Szukam firmy do zaprojektowania i budowy domu w technologii szkieletowej lub modułowej. Chodzi o segment środkowy w zabudowie szeregowej. Parametry działki: • 9 m szerokości × 40 m długości • brak okien bocznych (segment środkowy) • wjazd od frontu • bardzo zależy mi na garażu w bryle LUB przejeździe/bramie w budynku, aby można było wjechać autem na tył działki. Założenia domu: • ok. 70–100 m² • parter + poddasze użytkowe lub piętro • 2–3 sypialnie + salon z kuchnią • prosta bryła – optymalizacja kosztów • standard min. deweloperski Budżet: ok. 250–300 tys. zł Planowany start: wrzesień 2026 Lokalizacja: Wielkopolska. Czy realizują Państwo takie inwestycje i czy możliwy jest projekt indywidualny? 🙂 Chętnie zobaczę też podobne realizacje i orientacyjną wycenę.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy
Pit dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
jednospadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
budynek z elewacja najlepiej gotowy pod klucz do zamieszkania
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu szkieletowego w Makowie Mazowieckim

W kategorii Budowa domu szkieletowego w Makowie Mazowieckim dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czy warto wierzyć ocenom na Fixly?

Weryfikujemy każdą opinię dodaną na Fixly. Sprawdzamy ją przede wszystkim od strony merytorycznej oraz zgodności z zasadami zawartymi w regulaminie serwisu. Ponadto rozstrzygamy kwestie sporne dotyczące danej oceny, które niekiedy pojawiają się między zlecającym a wykonawcą.

Ile zapłacę za usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego w Makowie Mazowieckim?

To, ile zapłacisz za realizację zlecenia w kategorii Budowa domu szkieletowego zależy od zakresu prac, terminu oraz cennika wybranego specjalisty. Możesz w tej kwestii skontaktować się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź sprawdzić, czy w opisie jego profilu znajduje się udostępniony cennik.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu szkieletowego to 2 godz..

Jak anulować dodane zapytanie?

Anulowanie zapytania jest możliwe tylko wtedy, kiedy nie skontaktowano się jeszcze z żadnym wykonawcą w zakresie tego zapytania. Jeżeli nie kontaktowałeś się ze specjalistą, możesz cofnąć wysłaną wiadomość w oknie zapytania. Dokonasz tego za pośrednictwem przycisku „Odwołaj zapytanie”, który znajduje się w lewym górnym rogu znajduje się opcja

Wykonawcy usługi Budowa domu szkieletowego w Makowie Mazowieckim

Krzysztof Mućko

Firma Budowlana Mućko Krzysztof, Maków Mazowiecki

5.03 opinie

Witam.wykomujemy nasze prace na bardzo wysokim poziomie,dotrzymujemy terminów na wykonane prace udzielamy gwarancji i wystawiamy F-vat.Zapraszam do kontaktu

Artur Anusik

Maków Mazowiecki

5.01 opinia

Masz pracę do zrealizowania i potrzebujesz wiarygodnego fachowca? Wyślij mi zapytanie - zajmę się realizacją Twojego zlecenia. W trakcie ostatnich 6 lat pracy z Fixly.pl otrzymałem 1 ocen od moich klientów.

Oleg Ivanchenko

remw pl, Maków Mazowiecki

5.0119 opinii

Prace remontowe w obiektach mieszkalnych i komercyjnych wykonujemy w krótkim czasie. Remont mieszkania w Warszawie. Możesz uzyskać więcej informacji, kontaktując się z nami. remw pl