Budowa domu szkieletowego Hrubieszów
Budowa domu

Budowa domu szkieletowego w Hrubieszowie

12 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu szkieletowego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu szkieletowego: ostatnie zapytania w Hrubieszowie

Przemyslaw dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
inne - opiszę w ostatnim kroku
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
dzien dobry, planuje dobudowac maly pokoik 12 m2 do istniejacego domku szkieletowego jak na zdjeciach. stąd też zwracam sie z prosba o wstepna orientacyjna wycene , w razie pytan prosze pisac pzdrawiam
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4

Krzysztof dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, jestem w trakcie wylewanoa płyty pod domek Lt35-7. Materiały mam już praktycznie ogarnięte natomiast poszukuje osoby do montażu domku , dachu , obicia płytami i panelami elewacyjnymi. termin do ustalenia, może być niebawem ale może też być na wiosnę. proszę o kontakt tylko osoby , które po pierwsze mają chęci i jak się umówimy to przyjdą , a po drugie mają jakiekolwiek doświadczenie w stawianiu szkieletu.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1–2 tygodni

Oferty wykonawców: 4

Angelika dodała zapytanie:
Rodzaj dachu
płaski
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry. potrzebuje dobudować ok. 70m2 do mojej części domu. Chciałabym w konstrukcji szkieletowej. Trzy pokoje i łazienka, kształt L. dach płaski.
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy

Oferty wykonawców: 5

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu szkieletowego w Hrubieszowie

W kategorii Budowa domu szkieletowego w Hrubieszowie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Gdzie znaleźć opinie o wykonawcy?

Wszystkie opinie na temat danego wykonawcy dostępne są na jego profilu na Fixly. Ponadto liczbę oraz średnią ocen możesz zobaczyć również na wizytówce, którą otrzymujesz, gdy specjalista wyśle Ci swoją ofertę.

Ile zapłacę za usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego w Hrubieszowie?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego, skontaktuj się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę. Dzięki opcji bezpośredniego kontaktu możesz dowiedzieć się o przybliżonych kosztach realizacji konkretnej usługi. Nie zapomnij sprawdzić również, czy w opisie profilu wykonawcy nie ma umieszczonego cennika usług.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu szkieletowego to 2 godz..

Jak szybko wykonawcy zobaczą moje zapytanie?

Twoje zapytanie zostaje wysłane do wykonawców z okolicy natychmiast po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące usługi. Informacja o nowym zleceniu pojawia się zwykle w ciągu kilkunastu sekund na kontach wykonawców.

Wykonawcy usługi Budowa domu szkieletowego w Hrubieszowie

Karol Boguta

Hrubieszów

5.022 opinie

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych oraz szerokim zakresie prac budowlanych i wykończeniowych. Realizujemy inwestycje od fundamentów po stan „pod klucz”.

Aleksandra Z

Drewno-dekor, Hrubieszów

5.046 opinii

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Specjalizuje się w montażu, okien, drzwi. Wykonujemy również prace związane z budową budynków drewnianych (altany, tarasy itp.)

Technik Mont

Hrubieszów

4.866 opinii

Witam Mogę się podjąć zlecenia Zapraszam do kontaktu 57 57 57 306 Leszek