Budowa domu szkieletowego Giebułtów
Budowa domu

Budowa domu szkieletowego w Giebłudowie

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu szkieletowego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu szkieletowego: ostatnie zapytania w Giebłudowie

Marcin dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
dzień dobry poszukuje do wyceny i wykonwcy domu szkieletowego, ktory doprowadzi dom do stany surowego zamknietego plus plyta fundamentoa
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Aleksandra dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Dom na zgloszenie, caloroczny, z alternatywnym drugim zrodlem ciepla, powierzchnia uzytkowa do 70m2. Minimalna 50m2. Stan deweloperski. Dwie sypialnie jedna lazienka. Budzet do 300.000 z plyta dundamwntową i przylaczami. Gmina ustka.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Dominik dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam firmy która wykona dom szkieletowy 80-100m² w najbliższej okolicy Lublina. Potrzebuję wyceny na stan SZ oraz deweloperski.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu szkieletowego w Giebłudowie

W kategorii Budowa domu szkieletowego w Giebłudowie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak mogę wystawić ocenę wykonawcy w kategorii Budowa domu szkieletowego?

Wystawianie ocen wykonawcom na Fixly w danej kategorii Budowa domu szkieletowego jest bardzo proste. Wystarczy wejść na okno zapytania, w którym otrzymałeś odpowiedź od specjalisty. Możesz ocenić pracę wykonawcy gwiazdkami od 1 do 5. Pozostaw również szczegółowy komentarz, który będzie opisywał Twoje doświadczenia ze współpracy z wykonawcą. Przy ocenie skupiaj się na jakości wykonanej usługi, nie uwzględniaj przy niej ceny, gdyż tę ustala się indywidualnie.

Ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego w Giebłudowie?

Koszt realizacji usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego jest uzależniony od indywidualnego cennika wybranego wykonawcy. Jeżeli specjalista przysłał Ci swoją wizytówkę, możesz skontaktować się z nim bezpośrednio i zapytać o szacunkowe koszty realizacji zlecenia.

Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu szkieletowego to 2 godz..

Jak anulować dodane zapytanie?

Jeżeli nie skontaktowałeś się jeszcze z żadnym z wykonawców, wówczas możesz anulować dodane zapytanie. W tym celu wejdź w okno zapytania i wybierz opcję „Odwołaj zapytanie” znajdującą się w lewym górnym rogu.

Wykonawcy usługi Budowa domu szkieletowego w Giebłudowie

Szymon Burdzicki

Giebułtów

5.08 opinii

Nasz zespół to grupa doświadczonych profesjonalistów co dało nam wśród klientów opinię solidnych i wiarygodnych ekspertów. Odkąd zarejestrowaliśmy się na Fixly zebraliśmy 8 opinii od zadowolonych z efektów pracy klientów. Zleć nam usługę - nie zawiedziemy Cię!

bogus budowniczy

Giebułtów

5.012 opinii

. Miser art to miejsce tworzenia w drewnie – od stolarki i architektury ogrodowej po upcykling Bauhaus. Stawiamy na jakość, naturę i wsparcie osób w kryzysie bezdomności.

Łukasz Majchrzak

Giebułtów

5.03 opinie

Realizuję szeroki zakres usług w tym Budowa domu szkieletowego jak również prace w ramach innych kategorii. Profil na Fixly.pl od 6 lat . W tym czasie wykonałem wiele różnych zleceń co pozwoliło mi uzyskać 3 ocen, które otrzymałem od moich klientów. Zachęcam do skorzystania z moich usług - napisz do mnie.