Budowa domu pod klucz Lipsko
Budowa domu

Budowa domu pod klucz w Lipsku

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu pod klucz

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu pod klucz: ostatnie zapytania w Lipsku

Patryk dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
301 tys. zł i więcej
Z czego ma być zbudowany dom?
murowany (np. cegła, pustaki)
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam wykonawcy do budowy domu jednorodzinnego wraz z dachem ( lub bez). Lokalizacja Niziny gmina Oborniki Ślaskie. Dom pietrowy, okolo 250 m2 wraz z garażem.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Anna dodała zapytanie:
Dzielnica:
Fabryczna
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
do 50 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Z czego ma być zbudowany dom?
murowany (np. cegła, pustaki)
Dodaj komentarz lub załączniki
Budowa murowanego domku letniskowego na działce ROD, 5x7 m. Wszystkie materiały zwiezione, już jest wykop fundamentu i kosz zbrojeniowy. Prace trzeba zacząć od wylania ławy, potem bloczki betonowe, izolacja i ściany z gazobetonu. Niestety pracownik nasz się rozchorował i potrzebujemy kogoś, kto się zna i z przyjemnością wybuduje domek na naszym ogrodzie nie za milion monet. Zapraszam do kontaktu. ROD Stadion Tarczyński.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej

Oferty wykonawców: 1

Piotr dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
301 tys. zł i więcej
Z czego ma być zbudowany dom?
szkieletowy, z prefabrykatów
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam firmy która buduje domy jednorodzinne z projektu indywidualnego. https://www.extradom.pl/projekt-domu-dom-przy-imbirowej-3-KRK1256 Link do wybranego projektu powyżej
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej

Oferty wykonawców: 1

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu pod klucz w Lipsku

W kategorii Budowa domu pod klucz w Lipsku dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

W jaki sposób mogę ocenić wykonawcę w kategorii Budowa domu pod klucz?

Jeśli chcesz ocenić wykonawcę w kategorii Budowa domu pod klucz to wystarczy, że wejdziesz w okno zapytania, w którym otrzymałeś odpowiedź od specjalisty. Wykonawcę możesz ocenić gwiazdkami od 1 do 5. Pamiętaj, aby szczegółowo opisać swoje doświadczenia z jakości współpracy. Przy ocenie bierz pod uwagę tylko strefę zawodową wykonawcy, nie uwzględniaj ceny za wykonanie usługi.

Ile zapłacę za usługi w kategorii Budowa domu pod klucz w Lipsku?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu pod klucz, skontaktuj się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę. Dzięki opcji bezpośredniego kontaktu możesz dowiedzieć się o przybliżonych kosztach realizacji konkretnej usługi. Nie zapomnij sprawdzić również, czy w opisie profilu wykonawcy nie ma umieszczonego cennika usług.

Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu pod klucz to 2 godz..

Jak mogę założyć konto na Fixly i wybrać wykonawcę?

Rejestracja na Fixly następuje w momencie, gdy wysyłasz swoje zlecenie do specjalistów, którzy będą mogli wykonać dla Ciebie usługę. Jeśli więc chcesz założyć konto na Fixly, to najłatwiejszą drogą jest dodanie zapytania Na koniec podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Jest to równoznaczne z rejestracją na Fixly.

Wykonawcy usługi Budowa domu pod klucz w Lipsku

Serhii Anatii

AMSTEL COMPANY SPÓŁKA ZOO, Lipsko

5.01 opinia

Świadczę szerokie spektrum usług na przykład Budowa domu pod klucz a także wiele innych. Pracuję na Fixly 3 lata . W tym czasie wykonałem wiele różnych zleceń uzyskując 1 ocen od zadowolonych klientów. Skorzystaj z moich usług - wyślij mi swoje zapytanie.

Roman

Lipsko

3.01 opinia

Planujesz zlecić wykonanie pracy i potrzebujesz wiarygodnego fachowca? Wyślij mi zapytanie - zajmę się realizacją Twojego zlecenia. Przez ostatnie 2 lata współpracy z Fixly zdobyłem 1 ocen od zadowolonych zlecających.

Viktor S.

NIP 5361970225, Lipsko

5.07 opinii

Nasz zespół to grupa doświadczonych profesjonalistów co sprawiło, że zyskaliśmy opinię rzetelnych i wiarygodnych ekspertów. Od momentu dołączenia jako wykonawcy na Fixly.pl zdobyliśmy 7 opinii od zadowolonych klientów. Zleć nam usługę - będziesz zadowolony!