Budowa domu pasywnego Rybnik
Budowa domu

Budowa domu pasywnego w Rybniku

108 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu pasywnego: ostatnie zapytania w Rybniku

Kamil dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki), z betonu komórkowego, z prefabrykatów
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
501 tys. - 1 mln zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, Interesuje mnie budowa do stanu deweloperskiego domu parterowego. Projekt został już wybrany. Interesuje mnie budowa w formule generalny wykonawca, czyli płace za budowę, materiały itd. Co mnie interesuje: 1.XPS pionowo 15cm izolacji 2.Jeśli ogrzewanie podłogowe zatopione w płycie fundamentowej, to XPS poziomo 20cm, a jeśli zimna płyta fundamentowa to izolacja XPS 10 cm (nie musi być płyta fundamentowa) 3.Okna w okleinie dwustronnej 4.Rolety elektryczne - tutaj jako dodatkowa rzecz płatna 5.Styropian ocieplenie chciałbym grafitowym o mniejszej lambdzie. Najchętniej pewnie 0,031/0,035 6.Kominek w salonie (pewnie potrzeba wtedy przewód kominowy) 7.Brama garażowa w kolorze i elektryczna 8.Ocieplenie stropu PUR lub wełną o lambdzie co najmniej 0,035 i 30 cm grubości (jeżeli strop nie lany) 9.Strop magazynowy, czyli, żebym mógł położyć tam choinkę itd., czyli pewnie jakieś schody by się przydał 10. Okno slide smart/HST w salonie. 11. Najchętniej już z rekuperacją.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Anna dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki), z betonu komórkowego, z prefabrykatów
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Prosze o oferte firmy z doswiadczeniem na kompleksowa budowe domu
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 5

Robert dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
inny - ustalę szczegóły z wykonawcą
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
1 mln zł i więcej
Dodaj komentarz lub załączniki
Budowa domu wielorodzinnego
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Ile ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu pasywnego w Rybniku

W kategorii Budowa domu pasywnego w Rybniku dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Gdzie mogę znaleźć oceny o wykonawcy?

Liczba i średnia wszystkich ocen danego wykonawcy widnieją na wizytówce, którą otrzymałeś w odpowiedzi na swoje zapytanie. Dodatkowo, przechodząc na jego profil główny możesz przejrzeć i przeczytać każdą opinię, którą wystawili mu wcześniejsi klienci.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Budowa domu pasywnego w Rybniku?

Koszt realizacji usługi w kategorii Budowa domu pasywnego jest uzależniony od indywidualnego cennika wybranego wykonawcy. Jeżeli specjalista przysłał Ci swoją wizytówkę, możesz skontaktować się z nim bezpośrednio i zapytać o szacunkowe koszty realizacji zlecenia.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu pasywnego to 2 godz..

Kiedy wykonawcy otrzymają moje zapytanie?

Utworzone zapytanie powinno obejmować odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące usługi - wówczas informacja o nowym zleceniu jest widoczna u wykonawców w ciągu kilkunastu sekund po wysłaniu zapytania.

Wykonawcy usługi Budowa domu pasywnego w Rybniku

Michał Dzik

rembudmlodydzik, Rybnik

3.97 opinii

.Wykonujemy szeroki zakres usług takich jak kompleksowe remonty mieszkań, budynków jak i kompleksowe wykończenie nowych domów. Elewacje kostka brukowa pracę ziemne

Gabriel Gabi

Rybnik

5.01 opinia

Nasza firma działa na Fixly już przez 6 lat przykładając wagę do potrzeb naszych zlecających. Konkurencyjne ceny w Warszawie w ramach usługi Budowa domu pasywnego Gwarantujemy doskonałą jakość pracy.

Paweł Krzeminski

HydroX, Rybnik

5.05 opinii

Cześć! Świadczę usługę Budowa domu pasywnego i podejmę się realizacji Twojego zlecenia. Mam dużą wiedzę i rzetelnie podchodzę do każdej pracy. Potrzebujesz dobrego wykonawcy złóż zapytanie bezpośrednio na moim profilu.