Budowa domu pasywnego Piastów, pruszkowski
Budowa domu

Budowa domu pasywnego w Piastowie

19 wykonawców

ocenianych średnio na 5.0
(102 opinie)

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu pasywnego: ostatnie zapytania w Piastowie

Michał dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
501 tys. - 1 mln zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam ekipy budowlanej do kompleksowej budowy domu jednorodzinnego okolo 210m2, z poddaszem uzytkowym.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Kasia dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
dom wb.ptojektu extradom .IMBIR
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy
Dawid dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam doświadczonej firmy budowlanej do kompleksowej realizacji budowy domu jednorodzinnego w miejscowości Psary Polskie (powiat wrzesiński, woj. wielkopolskie). Posiadam kompletny projekt budowlany wraz z dokumentacją wykonawczą. Pozwolenie otrzymamy w wrześniu. Rozpoczęcie prac: październik 2026 Parametry budynku: dom jednorodzinny parterowy z nieużytkowym poddaszem, powierzchnia zabudowy: ok. 110 m², powierzchnia użytkowa: ok. 86 m², dach dwuspadowy, powierzchnia ok. 171 m², technologia: ściany z betonu komórkowego, więźba drewniana, pokrycie dachu blachą na rąbek. Zakres prac: roboty ziemne i fundamenty, stan surowy otwarty, stolarka okienna i drzwiowa, elewacja wraz z ociepleniem, instalacja elektryczna, instalacja wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie podłogowe, montaż pompy ciepła, rekuperacja, tynki i posadzki, prace wykończeniowe (w zależności od oferty).
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu pasywnego w Piastowie

W kategorii Budowa domu pasywnego w Piastowie dostępnych jest 102 opinie, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 5.

W jaki sposób mogę ocenić wykonawcę w kategorii Budowa domu pasywnego?

Wystawienie oceny wykonawcy w kategorii Budowa domu pasywnego jest możliwe w oknie zapytania, przez które specjalista odpowiedział na Twoją ofertę. Wystarczy kliknąć „Oceń pracę wykonawcy” i wystawić właściwą oceną od 1 do 5 gwiazdek. Warto również pozostawić szczegółowy komentarz, który opiszę Twoją współpracę ze specjalistą. Twoja ocena jest istotna i pomoże innym użytkownikom ocenić jakość usługi.

Ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu pasywnego w Piastowie?

To, ile zapłacisz za realizację zlecenia w kategorii Budowa domu pasywnego zależy od zakresu prac, terminu oraz cennika wybranego specjalisty. Możesz w tej kwestii skontaktować się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź sprawdzić, czy w opisie jego profilu znajduje się udostępniony cennik.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu pasywnego to 2 godz..

W jaki sposób mogę skontaktować się z Zespołem Obsługi?

Z Zespołem Obsługi Fixly możesz skontaktować się na jeden z wybranych sposobów:
- zadzwonić pod numerem +48 61 880 32 44 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00)
- napisać na adres kontakt@fixly.pl
- skorzystać z formularza kontaktowego
- napisać na czacie, jeśli jest dostępny na stronie

Wykonawcy usługi Budowa domu pasywnego w Piastowie

vasyl tus

jednoosobowa dzialalnosc, Piastów, pruszkowski

5.04 opinie

pracowalem w systemie regips,glazura,malowanie ,gidraulika,mieszkania pod klucz..

Maciej Maszeńda

Piastów, pruszkowski

5.02 opinie

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Głównie realizowaliśmy budowy większych obiektów w Polsce i rozpoczynamy działalność budowy Stanów Surowych w Warszawie.

Adam Ilczuk

Piastów, pruszkowski

5.01 opinia

Masz usługę do zrealizowania i poszukujesz dobrego wykonawcy? Da mi znać - zajmę się realizacją Twojego zlecenia. W trakcie ostatnich 5 lat pracy przez Fixly.pl moja firma zebrała 1 opinii od zlecających.