Budowa domu pasywnego Miechów
Budowa domu

Budowa domu pasywnego w Miechowie

13 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu pasywnego: ostatnie zapytania w Miechowie

Piotr dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Interesuje mnie wycena budowy według następującego projektu. https:/www.tooba.pl/projekt-domu-Polanczyk-6m-THL-494 Chciałbym poznać cenę stanu surowego zamkniętego
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Robert dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
inny - ustalę szczegóły z wykonawcą
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
1 mln zł i więcej
Dodaj komentarz lub załączniki
Budowa domu wielorodzinnego
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Anna dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki), z betonu komórkowego, z prefabrykatów
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Prosze o oferte firmy z doswiadczeniem na kompleksowa budowe domu
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 5

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Budowa domu pasywnego w Miechowie

W kategorii Budowa domu pasywnego w Miechowie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czy oceny na profilach wykonawców są wiarygodne?

Każda ocena dodana na Fixly jest weryfikowana przez nasz Zespół Obsługi. Przyjmujemy również zgłoszenia dotyczące nieprawidłowo wystawionej opinii i rozstrzygamy ewentualne spory między zlecającym a wykonawcą.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Budowa domu pasywnego w Miechowie?

Koszt realizacji usługi w kategorii Budowa domu pasywnego jest uzależniony od indywidualnego cennika wybranego wykonawcy. Jeżeli specjalista przysłał Ci swoją wizytówkę, możesz skontaktować się z nim bezpośrednio i zapytać o szacunkowe koszty realizacji zlecenia.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu pasywnego to 2 godz..

Jak skontaktować się z wykonawcą na Fixly?

Z wykonawcą możesz skontaktować się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest czat dostępny w dodanym przez Ciebie zapytaniu. Za jego pośrednictwem możesz napisać prywatną wiadomość do specjalisty, który wysłał Ci ofertę. W czacie dostępne są też opcje szybkiej odpowiedzi. Pamiętaj, że klikając "Tym razem nie zdecyduję się na współpracę" odrzucisz ofertę wykonawcy i nie będziesz mieć już możliwości kontaktu z nim. Drugim sposobem jest zadzwonić pod numer telefonu wykonawcy podany na jego wizytówce.

Wykonawcy usługi Budowa domu pasywnego w Miechowie

Maciej Sady

Miechów

5.06 opinii

Planujesz zlecić wykonanie pracy i potrzebujesz wiarygodnego fachowca? Da mi znać - zajmę się Twoim zleceniem. W trakcie ostatnich 3 lata pracy z Fixly moja firma zebrała 6 opinii od zlecających.

Jan domagała

Miechów

5.01 opinia

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi.

Krzysztof Andrzej

Miechów

5.01 opinia

Masz pracę do zrealizowania i chcesz znaleźć dobrego profesjonalisty? Wyślij mi zapytanie - zajmę się Twoim zleceniem. W trakcie ostatnich 3 lata pracy z Fixly.pl otrzymałem 1 opinii od zlecających.