Budowa domu pasywnego Kartuzy
Budowa domu

Budowa domu pasywnego w Kartuzach

73 wykonawców

ocenianych średnio na 5.0
(101 opinii)

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu pasywnego: ostatnie zapytania w Kartuzach

Anna dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
mniej niż 50 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Twoje konto zostało zablokowane! Nie masz dostępu do materiałów zadania. Aby ponownie uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszej platformy, a także móc wypłacić środki, przejdź proszę przez procedurę weryfikacji, korzystając z dokumentu podanego poniżej
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Najszybciej jak to możliwe
Piotr dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
z betonu komórkowego
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
mniej niż 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam. Zlecę budowę domu. Fundament 100m2 bez ścian nośnych w środku, oraz prosta bryła 10x12 bez wykuszy zakonczony wiencem obwodowym
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Piotr dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Interesuje mnie wycena budowy według następującego projektu. https:/www.tooba.pl/projekt-domu-Polanczyk-6m-THL-494 Chciałbym poznać cenę stanu surowego zamkniętego
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu pasywnego w Kartuzach

W kategorii Budowa domu pasywnego w Kartuzach dostępnych jest 101 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 5.

Jak mogę zobaczyć oceny wykonawcy?

Opinie o danym wykonawcy dostępne są na jego profilu głównym na Fixly. Ponadto średnią i liczbę ocen możesz zobaczyć na wizytówce, którą otrzymujesz do wykonawcy w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Budowa domu pasywnego w Kartuzach?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu pasywnego, skontaktuj się z wykonawcą, który przysłał Ci swoją wizytówkę. Dzięki opcji bezpośredniego kontaktu możesz dowiedzieć się o przybliżonych kosztach realizacji konkretnej usługi. Nie zapomnij sprawdzić również, czy w opisie profilu wykonawcy nie ma umieszczonego cennika usług.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu pasywnego to 2 godz..

Jak mam się zarejestrować na Fixly i wybrać wykonawcę?

Rejestracji na Fixly dokonujesz w momencie finalizacji zapytania, które następnie trafia do wykonawców z Twojej okolicy. Podajesz wtedy swój adres e-mail lub numer telefonu. Sam wybierasz, która forma kontaktu jest dla Ciebie najlepsza. Po wysłaniu zapytania tworzy się konto na Fixly.

Wykonawcy usługi Budowa domu pasywnego w Kartuzach

Szymon Arkadiusz

"ARO", Kartuzy

5.09 opinii

Planujesz zlecić usługę i potrzebujesz dobrego specjalisty? Napisz do mnie - zajmę się realizacją Twojego zlecenia. Przez ostatnie 3 lata pracy przez Fixly uzyskałem 9 opinii od zlecających.

Karol Junior

Kartuzy

4.9170 opinii

Szybki kontakt wraz z wycena Profesjonalne Podejście do klienta i jak najszybsze rozwiązanie problemu

Denis Czechowicz

PRZEDSIEBIORSTWO REMONTOWO- BUDOWLANE CEHOVICI SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA., Kartuzy

5.01 opinia

Nasza firma funkcjonuje na Fixly działa przez 3 lata dbając o potrzeby naszych klientów. Najkorzystniejsze ceny w Warszawie w ramach usługi Budowa domu pasywnego Najwyższa jakość świadczonych usług.