Budowa domu jednorodzinnego Sochaczew
Budowa domu

Budowa domu jednorodzinnego w Sochaczewie

38 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu jednorodzinnego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu jednorodzinnego: ostatnie zapytania w Sochaczewie

Łukasz dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. cegła, pustaki)
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Zlece budowę domu jednorodzinnego SSO -robocizna koparka, szalunki i materialy pomocnicze po stronie Wykonawcy.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
1.10.2026
Katarzyna dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
z betonu komórkowego
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam sprawdzonej ekipy do budowy domu jednorodzinnego według projektu Malinówki 14E OZE. Interesuje mnie kompleksowa budowa lub poszczególne etapy prac. Proszę o kontakt wraz z wyceną, terminem realizacji oraz informacją o dotychczasowych realizacjach.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 1

Zbigniew dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. cegła, pustaki)
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuje wykonawcy stanu surowego zamkniętego, domu przy przyjemnej 38 z galerii domów, projekt elektroniczny podeślę zainteresowanym
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu jednorodzinnego w Sochaczewie

W kategorii Budowa domu jednorodzinnego w Sochaczewie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czy oceny na profilach wykonawców są wiarygodne?

Każda ocena dodana na Fixly jest weryfikowana przez nasz Zespół Obsługi. Przyjmujemy również zgłoszenia dotyczące nieprawidłowo wystawionej opinii i rozstrzygamy ewentualne spory między zlecającym a wykonawcą.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Budowa domu jednorodzinnego w Sochaczewie?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Budowa domu jednorodzinnego, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu jednorodzinnego to 2 godz..

Jak weryfikujecie wykonawców?

Podczas rejestracji konta wykonawca podaje swoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail czy zakres usług. Dodatkowo na żądanie sprawdzamy dane dotyczące działalności gospodarczej. Jeśli wykonawca przejdzie pozytywnie weryfikację firmy, wówczas na jego profilu znajduje się oznaczenie „Dane sprawdzone w GUS”.

Wykonawcy usługi Budowa domu jednorodzinnego w Sochaczewie

Tomasz Antoniak

PU System izolacje poliuretanowe, Sochaczew

5.01 opinia

Zajmujemy się izolacjami budynków mieszkalnych, magazynów, przechowalni itp. Przeprowadzamy analizę budynku i dobieramy izolację wg indywidualnych potrzeb. Darmowy dojazd do klienta, pomiar i oferta.

Łukasz Nowakowski

Sochaczew

5.01 opinia

Witam , zajmujemy się budową domów w stanie surowym a także różnymi pracami ogólnobudowlanymi. Jestesmy solidną ekipa , zawsze na czas , dotrzymujemy terminów.

Daniel Tabaka

Usługi Remontowo-Budowlane, Sochaczew

5.040 opinii

Wykonujemy prace budowlane. Mamy duże doświadczenie. Przekonajcie się Sami