Wykonawcy usługi Malarz w Golubiu-Dobrzyniu

W Golubiu-Dobrzyniumamy 125 wykonawców w kategorii Malarz, ocenianych średnio na 5.0 (na podstawie 103 opinii)

Zbigniew Jabłoński

Golub-Dobrzyń

5.04906 opinii

Fachowo, sprawnie, solidnie! Proponuję najwyższej jakości usługi w zakresie serwisu, naprawy okien, wymiany szyb. Omówienie zakresu prac oraz bezpłatna wycena. Udzielam gwarancji na wykonane usługi.

Łukasz Skorupa

waw usługi domowe Łukasz Skorupa, Golub-Dobrzyń

4.81424 opinie

Witam, rzetelna, solidna, terminowa firma z referencjami zajmująca się usługami typu złota rączka, naprawy domowe zapewniająca doradztwo, transport, materiały oraz indywidualne podejście do klienta

FAST SERWIS AGD

Golub-Dobrzyń

4.91292 opinie

Serwis i naprawa AGD Pralki, suszarki, zmywarki, piekarniki, płyty indukcyjne, naprawy elektryczne, naprawy modułów i elektroniki. Montaz sprzętów pod zabudowę, uprawnienia SEP.

Malarz: ostatnie zapytania w Golubiu-Dobrzyniu

Daniel dodał zapytanie:
Dzielnica:
Warszewo / Osów
Gdzie usługa ma być wykonana?
dom
Z czego jest wykonana malowana elewacja
drewno
Ile m² ma powierzchnia, którą chcesz pomalować?
do 100 m²
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam osoby do renowacji desek tarasowych. Do wykonania zdarcie starej farby i pomalowanie na nowo dostarczona farba.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej

Oferty wykonawców: 1

Marcin dodał zapytanie:
Gdzie usługa ma być wykonana?
lokal użytkowy / usługowy
Z czego jest wykonana malowana elewacja
metal
Ile m² ma powierzchnia, którą chcesz pomalować?
powyżej 200 m²
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
elewacja blacha trapezowa ok 550m2 ok 50m2 łuszczy się farba można od Zaraz robic
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Jan dodał zapytanie:
Dzielnica:
Nowy Port
Gdzie usługa ma być wykonana?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Z czego jest wykonana malowana elewacja
tynk
Ile m² ma powierzchnia, którą chcesz pomalować?
100 - 200 m²
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Do pomalowania budynek gospodarczy wysokość około 5m. Farba sylikonowa
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej

Oferty wykonawców: 5

Jakie rodzaje usług świadczy malarz w Golub-Dobrzyń?

Malarzowi w Golub-Dobrzyń możesz zlecić usługi, takie jak: malowanie ścian, malowanie mebli, tapetowanie, malowanie elewacji, malowanie sufitu, malowanie dachów

Kiedy powinienem wezwać malarza?

Malarz to fachowiec zajmujący się przede wykończeniem ścian oraz sufitów. Malowanie, gipsowanie, tapetowanie to najczęściej zlecane usługi.

Jakie są opinie o malarzach na Fixly?

W kategorii Malarz w Golub-Dobrzyń dostępnych jest 148 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen wynosi 4.6.

Ilu jest dostępnych malarzy w Golub-Dobrzyń?

W Golub-Dobrzyń na Fixly dostępnych jest 339 malarzy.

Dlaczego warto zlecić wykonanie usługi malarzowi na Fixly.pl?

Dzięki Fixly znajdziesz polecanych malarzy w Twojej okolicy. Wystarczy dodać zlecenie, a my połączymy Cię z odpowiednimi specjalistami. W ciągu kilku chwil otrzymasz oferty od zainteresowanych malarzy. Zanim powierzysz jednemu z nich realizację usługi, możesz sprawdzić opinie, które wystawili im wcześniejsi klienci.

Czy malarze są dostępni 24/7?

Zlecenie dla malarza możesz dodać w dowolnym momencie. Natychmiastowo przekażemy je do specjalistów ze we wskazanej przez Ciebie okolicy.

Jak wybrać dobrego malarza w Golub-Dobrzyń?

Dobry malarz to taki, który może pochwalić się pozytywnymi opiniami od swoich klientów. Rekomendacje na temat danego specjalisty na Fixly znajdziesz na jego profilu. Ponadto powinien mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie w branży oraz wykazywać się w bezpośrednim kontakcie profesjonalnym podejściem do klienta.

W których jeszcze miastach w pobliżu Golub-Dobrzyń świadczą usługę malarze?

Malarze z Golub-Dobrzyń świadczą usługi w następujących pobliskich miastach: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław