Budowa domu modułowego Wągrowiec
Budowa domu

Budowa domu modułowego w Wągrowcu

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

2 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu modułowego: ostatnie zapytania w Wągrowcu

Marek dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
mniej niż 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Poszukuję brygad doświadczonych w montażach budynków szkieletowych i modułowych chętnych do stałej współpracy. Jesteśmy producentem domów modułowych, szukamy ekip od montażu modułów do wykończenia w środku.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej

Oferty wykonawców: 4

Agnieszka dodała zapytanie:
Dzielnica:
Praga-Północ
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Szer. działki 11 m2. Możliwość budowy w granicy działki. Sypialnia i łazienka z prysznicem na parterze plus dwa pokoje.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Stanislaw dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Rodzaj dachu
mansardowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuje wykonawcy od A do Z
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 1

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu modułowego w Wągrowcu

W kategorii Budowa domu modułowego w Wągrowcu dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak wybrać dobrego wykonawcę w kategorii Budowa domu modułowego?

Chcąc wybrać dobrego wykonawcę w kategorii Budowa domu modułowego warto wziąć pod uwagę kilku czynników. Na przykład to, czy wykonawca w bezpośrednim kontakcie jest profesjonalny, udziela jasnych odpowiedzi na Twoje pytania i ewentualne wątpliwości. Istotnym kryterium są także opinie na profilu, które pokazują, jak dany specjalista jest oceniany przez wcześniejszych klientów.

Ile zapłacę za usługi w kategorii Budowa domu modułowego w Wągrowcu?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Budowa domu modułowego, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu modułowego to 2 godz..

Kiedy i komu należy zapłacić za zrealizowanie zlecenia?

Za wykonanie pracy płacisz specjaliście, którego wybrałeś do realizacji Twojego zlecenia. Fixly nie pośredniczy w tym procesie. Termin wykonania pracy, potrzebne materiały czy wysokość wynagrodzenia ustalasz bezpośrednio z wykonawcą.

Wykonawcy usługi Budowa domu modułowego w Wągrowcu

Grzegorz Zapaśnik

Wągrowiec

5.010 opinii

Dzień dobry. Oferujemy korzystne rabaty na materiały budowlane oraz usługi profesjonalnych wykonawców. Zapraszam do kontaktu.

Vasyl Bersan

ArmBet, Wągrowiec

5.02 opinie

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. mam doświadczenie w branży. Zapraszam do kontaktu. wystawiam fakturę VAT

CZESIŃSKI DAWID

Wągrowiec

4.844 opinie

Cześć! Zajmuję się usługami z zakresu Budowa domu modułowego i z przyjemnością zrealizuję Twoje zlecenie. Zapewniam wysoką jakość usług. Potrzebujesz prawdziwego fachowca wyślij zapytanie bezpośrednio na moim profilu.